Details
Model :
- TON-GS5331
Technical Parameter :
| Equipment Model: | TON-GS5331 |
| Adhesive Supply Method: | Fluid device selectable according to adhesive properties |
| Dispensing Range: | Customizable |
| Control System: | Microcontroller + Handheld Programmer Teach Pendant |
| Drive Method: | Servo Drive |
| Transmission Method: | Taiwan HIWIN Double Slide Rail + Ilatite Synchronous Belt |
| Total Weight: | 65kg |
| Maximum Load: | 3kg |
| Air Supply: | 0.3-0.8 Mpa |
| Power Supply: | AC220V |
| Rated Power: | 400W |
View more about Three-proof Paint Coating Machine (TON-GS5331) on main site
